Liga - podsumowanie 11 kolejki

W piątek nasi mali piłkarze ze zmiennym szczęściem rozegrali drugą kolejkę ligową rundy wiosennej.

MKS I pojechał do Gliwic by zagrać z tamtejszą drużyną Kolejarzem Gliwice, który połączył się z Football Dreams. Niestety chłopcy kolejny raz musieli sobie radzić bez bramkarza, szkoda że tak się dzieje i bramkarze zawodzą, mam nadzieję że to ostatni raz taki przypadek, bo mamy dwóch bramkarzy obecnie uprawnionych do gry (Bartek Zieliński w trakcie załatwiania badań).

W tej sytuacji tak jak w poprzedniej kolejce, kosztem zawodników z innych formacji trzeba było obstawić pozycje bramkarza co znacznie osłabia drużynę. Tym razem drużyna nie sprostała przeciwnikowi przegrywając 4:2, gramy całkiem przyzwoita pierwszą połowę, jednak w drugiej już ustępujemy gliwickiej drużynie.

Głowy do góry i walczymy dalej.

MKS II podejmował u siebie inna drużynę gliwicką, na Orlik przy wyciska zawitał Piast Gliwice. Mecz od początku do końca przebiegał pod naszą kontrolą, chłopcy już w pierwszych minutach mogli objąć prowadzenie po bardzo ładnej akcji, jednak dwie sytuacje pod rząd sam na sam zostały zmarnowane. Przy takim przebiegu meczu strzelenie bramki było tylko kwestią czasu i tak też się stało, "worek" otworzył Bartek który w tym dniu imponował skutecznością jak nigdy dotąd :) strzelając 4 bramki. Niestety nie obyło się w tym meczu również bez indywidualnych błędów po których padły bramki dla przeciwnika, w sumie było ich 3 i każda praktycznie na nasze życzenie.

Druga nasza bramka w tym meczu była setną strzeloną w rozgrywkach w tym sezonie, strzelcem Tomek przy asyście Kuby, Tomek w tym dniu zanotował również 7 asyst.

Ostatecznie wygrywamy 12:3 lecz wysokość wyniku tu jest sprawą trzeciorzędną, skuteczność cieszy teraz czekamy jeszcze na mecz na "0" z tyłu :)

Football Dreams Gliwice - MKS I 4:2 (Krzyś, Olek)

MKS II - Piast Gliwice 12:3

Bartek Krakowiak x 4, (as.Kuba, Tomek x3) Tomek x2 (as.Kuba, b.a.) Kuba x 3 (as. Tomek, Paweł, b.a.) Kacper (as. Tomek), Paweł x 2 (as. Tomek x2),

Po tej kolejce ligowej nasza skarbonka w zabawie "złotek za gola" wzbogaci się o 14 zł

Bartek 4

Kuba 3

Tomek , Paweł po 2

Kacper, Krzyś, Olek po  1 .