13 kolejka KF AP Pyskowice - MKS I Zaborze 2:3

13 kolejka  KF AP Pyskowice - MKS I  Zaborze 2:3

W 13 kolejce ligowej udział wzięła tylko jedna nasza drużyna, chłopcy występujący jako MKS I udanie zagrali w Pyskowicach z tamtejszą Akademią zdobywając kolejne 3 punkty.

Mecz w pierwszej połowie przebiegał pod naszą kontrolą, choć i Gospodarze kilka razy groźnie zaatakowali, to jednak formą wykazywał się nasz bramkarz. Nasza przewaga jednak była widoczna co zaowocowało zdobyczami bramkowymi, najpierw Miki a później dwukrotnie Krzyś wpisali sie na listę strzelców. Bramek w tej połowie mogliśmy zdobyć więcej, jednak chłopcy z Pyskowic mieli dużo szczęścia bo nasze strzały lądowały albo na słupku albo minimalnie obok. Na przerwę schodzimy z prowadzeniem 3:1 gdyż Pan Arbiter postanowił nadać dramaturgii meczowi dyktując pod koniec rzut karny przeciwko nam po bardzo czystej interwencji Mikołaja w polu karnym.

Na drugą połowę wchodzimy z myślą by zagrać ją tak jak początek pierwszej, czyli narzucić swoją grę i zaznaczyć naszą przewagę. Nawet to wychodzi jednak nasi zawodnicy ofensywni uparli się w tej połowie na bramkarza Gospodarzy by ciągle w Niego trafiać. Gdyby sytuacje sam na sam strzelone w bramkarza zamienić na gole to w drugiej połowie zdobywamy 4 bramki, niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i po zamieszaniu pod naszą bramką to my tracimy gola. Mecz w końcówce troszkę nerwowy a na dodatek Pan Arbiter usuwa (słusznie) naszego zawodnika na 3 minuty. Nasi chłopcy tego dnia oddali jednak sporo serducha na boisku nie dając sobie już wyrwać tych ciężko zdobytych 3 punktów do końca meczu

Gratulacje dla wszystkich obecnych

KF AP Pyskowice : MKS I ZABORZE ZABRZE 2:3

Mikołaj ( Dominik)