Liga 7 kolejka

W miniony poniedziałek rozegraliśmy jeden mecz awansem z 7 kolejki ligowej. MKS I zagrał w Gierałtowicach z tamtejszym LKS-em

Niestety w meczu doznajemy kolejnej porażki, jednak mimo przegranego wysoko meczu, jak odmienne były opinie o zaangażowaniu zawodników w porównaniu do dwóch poprzednich spotkań.

Mecz zaczynamy w osłabieniu i bez bramkarza gdyż dwóch zawodników się nie pojawiło natomiast trzeci miał dojechać dopiero. Chłopcy jednak dali z siebie wszystko, mimo zimna i zmęczenia gdyż każdy zagrał przez cały mecz.

W bramce natomiast dzielnie spisywał się Bartek Olszowski.

Wszystkim zawodnikom obecnym na tym meczu należą się słowa uznania i podziękowania za zostawione zdrowie.

W meczu zagrali - Krzyś, Bartek Olszowski, Bartek Sękowski, Kacper Witek, Dominik, Szymon Rutkowski i Konrad Warcaba

Jak widać można przegrać mecz nawet wysoko zbierając przy tym pochwały za grę, zawsze oceniam zaangażowanie i podejście do meczu. W meczach z Łabędami i Żernicą było z tym różnie, dlatego też niektórzy zawodnicy nie zostali powołani na kolejne mecze.

W spotkaniach ligowych grać będą tylko zawodnicy zaangażowani na treningach i w samych meczach.

LKS Gierałtowice - MKS I Zaborze 9:0