LIGA 7 kolejka

W piątek MKS II zagrał mecz w ramach 7 kolejki ligowej z drużyną UKS Trampkarz 22 Biskupice. Z tą drużyną jeszcze się nie mierzyliśmy, a dość dobre wyniki w poprzednich spotkaniach pozwalały sądzić że będzie to ciekawe spotkanie.

Niestety było ale tylko przez pierwsze 10 minut, później z minuty na minutę osiągaliśmy coraz większą przewagę by do przerwy zejść z prowadzeniem 8:0.

W drugiej połowie już od samego początku chłopcy nie dali za bardzo pograć gościom, którzy w akcie bezradności pozwalali sobie na brutalne faule, za co jeden z zawodników otrzymał czerwoną kartkę, co w rozgrywkach na tym szczeblu jest mało spotykane.

Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem 17:0 a chłopcom należą się brawa za grę jaką pokazali w tym meczu.

MKS II Zaborze - UKS Trampkarz 22 Biskupice 17:0