Liga 6 kolejka

W 6 kolejce ligowej MKS I podejmował u siebie Naprzód Żernicę, natomiast MKS II udał się na trudny mecz z AP Bielikiem Zabrze

MKS I niestety uległ na swoim terenie z Żernicą mimo zdecydowanej przewagi po pierwszej połowie, w drugiej połowie chłopcy chyba myśleli że mecz już się sam dogra do końca i byli tylko statystami dla odrabiających straty przeciwników.

Szkoda bo to kolejny mecz po spotkaniu w Łabędach, gdzie drużyna powinna powalczyć o punkty, jednak odpuszczają walkę

Ostatecznie spotkanie zakończyło się kolejną porażką 3:5

Druga drużyna zagrała z trzecim w tabeli Bielikiem Zabrze. Do tej pory przeciwnik doznał tylko jednej porażki z Promotorem, wygrywając pozostałe mecze. Mecz zapowiadał się więc na trudny i taki też był o czym świadczy zmieniający się wynik.

Do przerwy prowadzimy 3:2, po przerwie jednak przeciwnik wyszedł bardzo zmotywowany do odrobienia strat i też to mu sie udało wraz z nawiązką doprowadzając do wyniku 4:3 na swoją korzyść. Tym razem jednak chłopcy pokazali charakter i dążyli do wyrównania, co się udało. Końcówka meczu emocjonująca jak mecz Polski ze Szkocją a o końcowym zwycięstwie zadecydował rzut wolny sprzed pola karnego po błędzie bramkarza Gospodarzy. Tym razem perfekcyjne wykonanie Pawła nie dało żadnych szans na obronę. Wychodzimy na prowadzenie 5:4 i takim rezultatem po chwili kończy się spotkanie

MKS I - Naprzód Żernica 3:5

1:0 Krzyś (Bartek S.)

2:0 Bartek S. (Krzyś)

3:0 Szymon R. (bez asysty)

AP Bielik Zabrze - MKS II  4:5