18 kolejka - ŁTS Łabędy : MKS I Zaborze 1:12

Nasza drużyna występująca w grupie pierwszej zakończyła zmagania ligowe efektownym zwycięstwem 12:1 nad drużyną z Łabęd.

Chłopcy mimo wysokiej temperatury zagrali z zaangażowaniem, chęcią, efektownie i wreszcie efektywnie.

Kilka akcji w wykonaniu naszych małych piłkarzy mogło się podobać, bez względu czy były zakończone bramką czy nie.

Drużyna kilka razy w tej edycji schodziła z boiska pokonana z dwucyfrowym wynikiem...lecz tym razem to nasi chłopcy mogli się wreszcie cieszyć z wysokiego zwycięstwa

Na koniec meczu wieka radość dzieciaków i feta szampańsko truskawkowa :)

Brawa dla chłopaków za postawę i efektowne zakończenie rozgrywek. Dzięki temu zwycięstwu ligę zakończymy prawdopodobnie na 5 miejscu w tabeli. Biorąc pod uwagę kilka wpadek gdzie mogliśmy uzbierać więcej punktów, lokata mogła być troszkę wyższa. Pamiętać należy jednak że tu nie liczy się lokata w tabeli a postępy indywidualne każdego zawodnika oraz postępy w grze całej drużyny.

Gratulacje

szczegóły

ŁTS Łabędy : MKS I Zaborze 1:12

Miki Gwóźdź 6 bramek 1 asysta