18 kolejka - MKS II Zaborze : LKS Gierałtowice 14:0

Za nami ostatnia kolejka Ligi Podokręgowej, MKS II w grupie drugiej zapewniła sobie prowadzenie już w poprzedniej kolejce. Tym razem w piątkowe upalne popołudnie gościliśmy na własnym boisku LKS Gierałtowice.

Mecz jak można się było spodziewać toczył się pod nasze dyktando, kilka składnych akcji, kilka strzałów, trochę niewykorzystanych sytuacji, dało nam prowadzenie do przerwy 5:0.

W drugiej połowie jeszcze bardziej dominowaliśmy na boisku i znacznie poprawiła się skuteczność. Dorzucamy 9 trafień i kończymy spotkanie wynikiem 14:0

Po meczu odbyła się feta z szampanami i truskawkami :)  w tak upalny dzień lania wodą i szampanem nie było końca.

Jak się okazało kilka dni temu, zwycięstwo w grupie to nie ostatni akcent tych rozgrywek, przed nami mecz z liderem Grupy I czyli Piastem Gliwice o prymat w zabrzańskim podokręgu.