Liga: MKS I - Jedność 5:3 , Concordia - MKS II 2:11

Za nami pierwsza kolejka rundy rewanżowej Ligi Podokręgu Zabrze

MKS I gościł u siebie drużynę Jedności Przyszowice natomiast MKS II wyjechał na mecz do Knurowa by zmierzyć się z tamtejszą Concordią.

Jak pamiętamy w rundzie jesiennej zarówno z jedną jak i drugą drużyną doznaliśmy porażek.

Tym razem było zupełnie inaczej, MKS I mimo że do przerwy przegrywało 1:3 potrafiło odwrócić losy spotkania i ostatecznie zgarnąć trzy punkty wygrywając 5:3.

MKS II łatwo pokonał drużynę z Knurowa grając od początku meczu lepiej i skuteczniej, Concordia tylko w pierwszej połowie próbowała nam dorównać doprowadzając nawet do remisu 1:1 jednak na przerwę schodzimy z wynikiem 5:1 a po przerwie strzelamy kolejne 6 bramek tracąc tylko jedną z karnego. Ostateczny rezultat to 2:11

Gratulacje dla obu drużyn i oby tak dalej w kolejnych spotkaniach.

MKS I - Jedność Przyszowice 5:3

Marcel Mika (Bartek Sękowski) Krzyś (Olek), Kacper Witek (Krzyś), Olek x2 (Konrad, Kacper)

Concordia Knurów - MKS II  2:11