GOL CHAMPIONSHIP 2015

W sobotę 11 kwietnia wzięliśmy udział w turnieju GOL CHAMPIONSHIP 2015 organizowanym przez UKS Gol Bieruń

Turniej zorganizowany był w formie zabawowej gdzie były atrakcje, zabawy i testy, i chłopcy też z takim podejściem grali w tych zawodach :)  Nie była prowadzona żadna klasyfikacja. Nasza drużyna rozegrała 4 mecze z czego dwa pewnie wygrała, jeden pechowo przegrała i w jednym zasłużenie wysoko ulegliśmy.

Każdy zawodnik w nagrodę otrzymał medal i dyplom ze zdjęciem grupowym, podczas turnieju można było zmierzyć się w pojedynkach 1v1 z zawodnikami freestylu.

Warto tu wyróżnić Matiego Gierałtowskiego, który jako jedyny wygrał w pojedynku strzelając dwie bramki przeciwnikowi i nie dając sobie założyć tzw "dziury"

Poniżej wyniki

MKS I - UKS Lisek Milówka 0:1

Unia Bieruń Stary - MKS 0:4

0:1 Bartek (b.a.)

0:2 Mati G. (b.a.)

0:3 Patryk (b.a.)

0:4 Kacper W. (Tomek)

Gol Bieruń - MKS 0:3

0:1 Mati G. (Kuba)

0:2 Bartek (Tomek)

0:3 Miki(Tomek)

MKS - AP Bielik2:4

1:3 Tomek (Mati G.)

2:4 Bartek (Miki)

Skarbonka :

Bartek - 3

Mati G. - 2

Adam - 2

Patryk , Kacper W. , Miki , Tomek - 1 .