słowem wstępu

Witamy na naszej stronie.

Jesteśmy Drużyną trenująca już ze sobą kilka lat, zaczynało nas kilku w tej chwili jest nas około 40 zawodników i ciągle przychodzą nowi chętni do gry.

Naszym głównym celem jest gra w ukochaną dyscyplinę sportu jaka jest piłka nożna, trenujemy w sympatycznej i przyjaznej atmosferze, bez presji na zwycięstwa. Chcemy podnosić swoje umiejętności piłkarskie dobrze sie przy tym bawiąc, a jeśli do tego udaje się osiągać pozytywne rezultaty to tym lepiej.

Zwycięstwa w tej chwili w meczach są drugo.. a nawet trzeciorzędne, naszymi zwycięstwami są każde kolejne przepracowane treningi, każda możliwość zagrania w meczu, spotkania się z kolegami na boisku, oraz możliwość rozwoju fizycznego. Sport kształtuje nas na zdyscyplinowanych ludzi z poczuciem obowiązku i odpowiedzialności, pozwala nam  rozwijać nie tylko naszą sprawność fizyczną ale także pozytywny charakter.

Pozdrawiamy i zapraszamy na treningi

MKS ZABORZE ZABRZE 2005