Zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015 rocznik 2005

W niedzielne popołudnie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015 dla rocznika 2005.

Mimo ulewnego deszczu przez pierwsze dwie godziny, twardo wytrzymaliśmy i nie pozwoliliśmy sobie zepsuć imprezy. Tak jak nasi chłopcy w wielu meczach ligowych nie dawali szans swoim przeciwnikom, tak wszyscy licznie zgromadzeni tego dnia rodzice i zawodnicy nie dali szans niepogodzie, która w końcu uznała wyższość MKS-u Zaborze i odpuściła i wyszło słońce :)

Oficjalne rozpoczęcie zakończenia zaczęliśmy od trójmeczu pomiędzy reprezentacjami dzieci, mam oraz ojców. Każdy z trzech meczów charakteryzował się niezwykłą zaciętością, dramaturgią i wielkimi emocjami, było kilka pięknych składnych akcji i strzałów, na miano mistrza wślizgu zasłużył Marek tata Mateusza natomiast mama tego samego Mateusza zasłużyła na miano mistrzyni....poślizgu :)

Mecze ze względu na wyrównany poziom kończyły się rezultatami remisowymi, więc tak jak remis w finale Ligi Podokręgu z Piastem tak i tu uznaliśmy że na Mistrzów zasługują wszyscy uczestnicy.

Po rozegranych spotkaniach nastąpiła długo oczekiwana dekoracja Mistrzów, każdy z zawodników trenujących w naszym roczniku otrzymał dyplom zdobycia tytułu Mistrza Podokręgu Zabrze oraz dres, płytkę z filmikiem podsumowującym sezon, który dzielnie montował Trener Robert i gromkie brawa od wszystkich rodziców.

Ponadto indywidualnymi statuetkami zostali wyróżnieni :

- Tomek Sadkowski za lidera klasyfikacji kanadyjskiej (bramki plus asysty)

- Bartek Krakowiak z grupy pierwszej za największy poczyniony postęp w grze na przełomie sezonu

- Mikołaj Gwóźdź z grupy drugiej za największy poczyniony postęp w grze na przełomie sezonu

Również Amerykańska Akademia Filmowa nagrodziła Oscarem najlepszego kamerzystę sezonu czyli Tomka tatę Łukasza.

Osobne statuetki otrzymali za pomoc podczas całego sezonu Kierownik Achim, Trener Robert oraz Skarbniczka Wioleta :)

Po dekoracji nastąpiła wielka feta w deszczu szampanów.

Część uczestników po dekoracji musiała niestety już opuścić imprezę, jednak spora grupa która została miała okazję do sprawdzenia się w kilku konkurencjach na zasadzie znanego Turbo Kozaka. Dzieci brały udział w takich konkurencjach jak mistrz żonglerki, mistrz strzałów w ciemno, mistrz rzutów karnych oraz mistrz obijania poprzeczki, dodatkowa konkurencja była również rozegrana wśród bramkarzy na mega bramkarza sezonu.

Po zliczeniu wszystkich punktów wyłoniona została pierwsza trójka kozaków w której znaleźli się Tomek Sadkowski, Konrad Warcaba oraz Mateusz Gierałtowski który wygrał po dogrywce w rzutach karnych z Pawłem i Bartkiem Zielińskim.

Mistrzem rzutów karnych ale i także mega bramkarzem sezonu został nasz numer 1 w bramce czyli Adam, mistrzem żonglerki został Tomek natomiast najlepiej obijał poprzeczkę Konrad.

Również rodzice postanowili sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie rywalizując w konkurencjach strzałów w ciemno oraz obijania poprzeczki.....

Wśród mam wyłoniły sie trzy "kozaczki" jednak że medal był tylko jeden powędrował on do Ani mamy Bartka za skuteczność jaką imponowała w meczu z dziećmi :)

Wśród "tatów" Mega Kozak Sezonu mógł być tym razem bezapelacyjnie tylko jeden tata....Marcin tata Kacpra czyli popularny Rudziol.

Rozdaniem nagród za konkurencje oficjalnie zakończyła się impreza lecz spore grono rodziców dalej trwało :) został rozegrany mecz "na poważnie" wśród męskiej części uczestników no i później zostały już tylko luźne rozmowy przy stole.

Ogólnie impreza pełna śmiechu i zabawy, myślę że każdy kto chciał świetnie się bawił.

Dziękuje rodzicom za przygotowanie wszystkiego i zaangażowanie się w zakończenie

Fajnie że było tylu chętnych do gry i zabawy w konkurencje, szczególnie wśród mam.

Dzięki za luz i kilka godzin świetnej atmosfery.

Dzięki za liczną obecność i zawodników i rodziców

Myślę że nikt z zawodników i rodziców nie opuścił imprezy niezadowolony.

Teraz przerwa do 31 lipca czyli do dnia wyjazdu na obóz, gdzie solidnie przygotowywać sie będziemy do kolejnego sezonu.