Uszczuplenia w kadrze

Niestety nowego sezonu nie zaczniemy w składzie takim jakim go zakończyliśmy. Z naszej drużyny odchodzi dwóch zawodników, Marcel Papesz oraz Kamil Sęk

Marcel od nowego sezonu będzie trenował w roczniku 2006, wśród rówieśników będzie miał z pewnością większą szansę przebicia się co może dobrze wpłynąć na rozwój sportowy Marcela.

Marcel trenował z nami od roku czasu a dzięki swojej ambicji, waleczności i coraz lepszej grze bardzo dobrze radził sobie w naszej drugiej drużynie, rywalizując w starszym roczniku jak równy z równym

Marcel jednak przepracuje jeszcze z nami okres przygotowawczy na obozie w Rewalu.

Kamil natomiast pozytywnie przeszedł testy do klasy sportowej chorzowskiego Ruchu i od nowego sezonu zasili właśnie ten klub.

Kamil przyszedł do nas z Pogoni Ruda Śląska w zeszłym roku, był jednym z najskuteczniejszych zawodników w pierwszej drużynie wielokrotnie strzelając bardzo ważne dla drużyny bramki.

Kamilowi i Marcelowi życzę by podjęte decyzje były trafne, życzę samych sukcesów sportowych, jak najwięcej radości z gry z wygranych i jak najwięcej wyciągniętych wniosków z porażek. Mam nadzieję że tego czego nauczyli się na treningach w naszej drużynie w pełni wykorzystają w swojej grze.

Dziękuję za włożone serducho na boisku i wiele radości jaką daliście nam swoją grą dla naszej drużyny

Powodzenia chłopcy