Obóz piłkarski - Rewal 2015

Obóz piłkarski  - Rewal 2015

Wakacje dopiero za pół roku ale niektóre plany trzeba już wdrażać.

W dniach  31 lipca - 11 sierpnia planowany jest wyjazd drużyny na obóz sportowy do Rewala.

Jednak by zacząć dalej działać potrzebne są deklaracje czy i ilu byłoby chętnych.

Na zgłoszenia czekam do 20 grudnia.

Podstawowe informacje:

- Koszt 1300 zł

- Kadra : Trener plus asystent

- Zakwaterowanie : dom prywatny 300 metrów od plaży (pokoje 3,4,5,6 osobowe)

- Transport : Autokar Zabrze - Rewal - Zabrze

- Cena obejmuje : Dojazd, Zakwaterowanie, Wyżywienie (3 posiłki plus deser), opiekę kadry, atrakcje ujęte w programie obozu, Wstęp na boisko, salę, siłownie, korty, wycieczka autokarowa, park linowy,

- Program obozu: Zajęcia sportowe, codzienne treningi, sparingi, gry i zabawy zespołowe na plaży, zajęcia na siłowni, kortach, boisku ze sztuczną trawą, możliwość korzystania z sauny, kąpiele morskie pod okiem ratownika, zajęcia teoretyczne dotyczące piłki nożnej.

- Faktura VAT

Drużyna 2005 pojechałaby razem z rocznikiem 2004

Po określeniu ilości chętnych, podamy wielkość zaliczki jaką trzeba będzie wpłacić i do kiedy.

Temat obozu jak wiem jest nowy i chłopcy nigdy nie uczestniczyli w czymś takim, ale uważam że to już najwyższy czas by drużyna w taki sposób się zintegrowała i przygotowała się do kolejnego sezonu.

Na zgłoszenia czekam pod adresem mailowym romaniuk@o2.pl do 20 grudnia.