Turniej w Bieruniu - Bawmy się futbolem

W minioną niedziele wzięliśmy udział w pierwszym turnieju halowym tej jesieni. MKS Zaborze przez całą niedziele gościł w Bieruniu na turnieju cyklicznym "Bawmy się futbolem" organizowanym przez tamtejszy UKS Gol Bieruń.

Do udziału w turnieju zostały zgłoszone dwie drużyny, które zagrały w godzinach porannych i popołudniowych.

W turnieju nie prowadzono żadnej klasyfikacji punktowej tylko skupiano się na propagowaniu piłki i zabawie, mimo wszystko emocji trochę było.

Poranna grupa była grupą silniej obsadzoną i zmierzyć się nam przyszło z takimi drużynami jak:

Promotor Zabrze; AP Sparta Zabrze; SRS Gwiazda Ruda Śląska; AKS Mikołów; Gwardia Gliwice; Garbarnia Kraków (z Garbarnią nie rozegraliśmy meczu)

W turnieju rozgrywamy 5 meczów z czego 3 zakończyliśmy zwycięstwem, jeden zremisowaliśmy i jeden raz musieliśmy uznać wyższość rywali.

Jak na pierwszy występ na hali chłopcy spisali się całkiem przyzwoicie.

Popołudniu natomiast zawitała druga grupa, której przyszło się zmierzyć z takimi drużynami jak:

Fablok Chrzanów; Lukam Skoczów; Gol Bieruń; Unia Oświęcim; FA Jurajska; Pniówek Pawłowice ( z Pniówkiem nie graliśmy)

Tak jak w grupie porannej zagraliśmy 5 spotkań z czego jeden wygraliśmy, jeden zremisowaliśmy i niestety trzy razy schodziliśmy pokonani. Pomimo tych trzech porażek chłopcy zaprezentowali się całkiem przyzwoicie. Warto zaznaczyć że wturnieju oficjalnie a co ważne udanie, zadebiutował nasznowy zawodnik Maciek.

Grupa poranna

MKS - Promotor 1:1 Mateusz Gierałtowski (Tomek)

MKS - Gwiazda 1:0 Paweł (Kuba)

MKS - AKS Mikołów 1:3 Paweł (b.a.)

MKS - Gwardia Gliwice 4:2 Tomek x 2 (Mati G. Bartek) Paweł (b.a.) Mati G. (Tomek)

MKS - Sparta Zabrze 2:0 Bartek (Paweł) Tomek (Kuba)

Grupa popołudniowa

MKS - Gol Bieruń 2:0 Krzyś; samobójcza