Turniej piłki noznej dla dzieci i młodzieży Arena Zabrze przed nami.

Kadra: Bartek Margraf, Bartosz Sękowski, Michał Stach, Mateusz Wiktor, Kacper Siedleczko, Kacper Witek, Oliwier Woźniak, Kamil Jankowski, Adam Kupka, Tomek Sadkowski

MKS Zaborze - MKS Kończyce 1 : 0
Bramka Kamil Jankowski
MKS Zaborze - Trampkarz Biskupice 1 : 2
Bramka Kamil Jankowski
MKS Zaborze - Górnik Zabrze 2006 0 : 5
W pierwszym meczu dużo niewykorzystanych sytuacji bramkowych. W drugim meczu przy prowadzeniu 1 : 0 gdybyśmy wykorzystali choć cześć sytuacji bramkowych mogliśmy pokusić się o zwycięstwo, natomiast w 3 meczu cześć zawodników przerosła nazwa Górnik i niestety ponieśliśmy wysoką porażkę.
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Adam Kupka. Z dobrej strony pokazał się również Kamil Jankowski i Kacper Witek.

Minął miesiąc naszej wspólnej pracy. Przyglądałem sie uważnie wszystkim zawodnikom. Zwracałem uwagę na umiejętności techniczne, cechy motoryczne, cechy charakteru zawodników. Obecnie jesteśmy na etapie testów. Każdy z zawodników zostanie poddany testowi techniki, szybkości, siły, testom antropometrycznym. Po uwzględnieniu tych wszystkich czynników i oczywiście na podstawie meczy kontrolnych zostanie ustalania kadra A i kadra B, które biorą udział w lidze Podokręgu Zabrze.
Wiec chłopaki bierzemy sie do pracy, komputer, telefon, tablet itp odkładamy na bok a w zamian nosimy wszędzie z sobą piłki (jakiekolwiek byle okrągłe)