Nowy Rok ....idą zmiany

Jak wiadomo poniedziałkowe granie 28 grudnia, było moim ostatnim spotkaniem z drużyną w roli trenera.

Od stycznia chłopców poprowadzi Trener Dariusz Piskor. Równocześnie kończę tym wpisem również administrowanie strony rocznika.

Wszelkich informacji dotyczących spraw organizacyjnych udziela już tylko Trener Darek

Kontakt:

Tel : 506 824 036

email: pisiuzabrze@op.pl

Ze swojej strony chciałem wszystkim podziękować za półtorej roku spędzonego z rocznikiem 2005.

Był to okres wytężonej pracy i wielu pozytywnych emocji, były również i gorsze momenty i pewnie wiele moich błędów                    ...no ale kto ich nie popełnia.

Rodzicom dziękuję za pomoc jaką mi udzielali, Robertowi i Achimowi za zaangażowanie w treningach, turniejach i meczach, no i najważniejszym osobom drużyny czyli zawodnikom za serducho zostawiane na boisku podczas treningów i meczów no i za super przepracowany obóz letni.

Życzę Wam chłopcy dalszych sukcesów i rozwijania swojej pasji, by Wasza przygoda z piłką trwała jak najdłużej i by zawsze dostarczała Wam wiele radości.

Trenujcie i cieszcie się grą w piłkę bez względu na wyniki.

Robert Romaniuk :)