Naprzód Żernica -MKS Zaborze

3:2 Rutek as Burza
4:3 Bartok as Burza
4:4 Rutek as Lewy
Bardzo emocjonujący przebieg miał dzisiejszy mecz. Wystarczy powiedzieć ze przegrywaliśmy na 10 min do końca 3:0, na 5 min do końca 4:2 ale nasza determinacja ,całej drużyny walka do ostatniej sekundy przyniosła efekt a gdyby sędzia jeszcze trochę mecz przedłużył z ta determinacja na pewno zdobylibyśmy zwycięska bramke, Zdrugiej strony sprawiedliwy remis, zrobiliśmy za dużo błędów w defensywie żeby dziś wygrać. Przed meczem spory zawód kilku ząwodnikow zapomniało dokumentów wiec byli tylko na wycieczce w Żernicy !!!

Kadra
Zyguła, Margraf. -Adamczyk. Gubala. Krawiec. Mika. Olszowski. Rutkowski. Sekowski. Siedleczko. Warcaba.
Nieobecni: Wiktor,
Brak dokumentów: Woźniak, Kruk, Stach szkoda ze sa na wioskach ludzie którzy oszukują , prezes Zernicy musi sam kręcić na meczach z dokumentami jeżeli jest tak nieufny, w normalnej drużynie nie przychodzi do  głowy aby ktoś grał kto jest nieuprawniony !!!!!