MKS Zaborze I vs MKS Sośnicowice

Na początku majówki przyszło nam rywalizować na wyjeździe w Sośnicowicach z tamtejszym MKS-em. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i weszliśmy w niego znowu ze strachem, (musimy nad tym pracować) cały czas walczyliśmy i groźnie atakowaliśmy ale szczęście było niestety bo stronie przeciwnika o czym świadczą piękne i przypadkowe bramki.
Ale dzięki naszym walecznym Młokosom tuż przed samym końcem wychodzimy na prowadzenie 5:4 i już tego zwycięstwa nie dajemy sobie wydrzeć. Ja z mojej strony chciałbym bardzo wszystkim pogratulować za wręcz heroiczny bój do samego końca jak i rodzicom za zaufanie i czas poświęcony dla swoich pociech. GRATULACJE

Szczególnie chciałbym tu wyróżnić naszego najmniejszego ale tylko wzrostem Konrada W ( Kondzia ), bo jego wola walki i zaangażowanie w każdym meczu jest wręcz do naśladowania z powodzeniem mógłby zastąpić Leonidasa pod Termopilami.

bramki Burza as Sękol, Wicia as Rutek, Rutek as Sękol, Lewy as Kondzio, Kondzio dobitka po strzale Rutka.

JM