zamknij reklamę

Listopad 2016 Liga

Listopad 2016 Liga

05.11.2016 GWAREK ORNONTOWICE - MKS ZABORZE

1:3

BRAMKI: 0:1 Mikolaj Gwóźdź as Paweł Mieczkowski; 0:2 Mikolaj Gwóźdź as Paweł Miczkowski; 0:3 Bartek Krakowiak as Paweł Mieczkowski
dobry mecz w ktorym caly czas mielismy kontrolę, i gdyby nie błąd w ostatniej akcji "zawodnika z nr 12" nie starcilibyśmy bramki, brawo dla całej druzyny

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij