12 kolejka - podsumowanie

W piątek rozegraliśmy trzeci mecz tej rundy, tym razem grała tylko jedna drużyna gdyż w grupie pierwszej MKS I pauzował.

Był to nasz drugi mecz wyjazdowy na wiosnę i po raz drugi zagraliśmy w Knurowie, tym razem nie z Concordią a z Akademią Piłki Nożnej.

APN jak dotąd zgromadziło jedynie 4 punkty i zajmuje ostatnie miejsce w naszej lidze.

O samym przebiegu meczu nie ma za bardzo co sie rozpisywać,Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando, przewaga jaka mieliśmy owocowałaraz po raz strzelonymi bramkami, gospodarze w całym meczu może ze 4 razy weszli na naszą połowę.

Po pierwszej połowie schodzimy z prowadzeniem 15:0, w przerwie chłopcom zostały nakreślone pewne założenia jakie mieli realizować w drugiej połowie, co raz z lepszym a raz z gorszym skutkiem realizowali. W drugiej połowie dokładamy 19 bramek i ostatecznie zdobywamy trzy punkty wynikiem 34:0

Cieszy skuteczność jaką zaprezentowała całą drużyna, gdyż każdy z zawodników (prócz bramkarza) wpisał się na listę strzelców i asyst.

Relacja na stronie APN-u byłabardzo krótka ale treściwa

Nie zachłystujemy się jednak i trenujemy dalej, jeszcze niejeden ciężki mecz przed nami.

Z mojej strony słowa uznania dla małych piłkarzy APN-u, którzy bardzo dzielnie i do końca grali nie przejmując się wynikiem , tak ma być, pamiętajmy że w tym wieku to jest przygoda z piłką i zabawa, wyniki są sprawą trzeciorzędną, jeszcze nie raz i my doznamy porażki i jeszcze nie jeden też mecz wygramy.

Teraz dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach grupy II a w kolejnym spotkaniu 15 maja czeka na nas Promotor

APN Knurów - MKS II Zaborze 0:34

Mati Białas. 2 bramki , 1 asysta

Kuba Małecki 10 bramek , 2 asysty