zamknij reklamę

MKS 2005 - MKS 2004 04.02.16 czwartek

MKS 2005 - MKS 2004 04.02.16 czwartek

MKS 2005 - MKS 2004 04.02.16 czwartek zbiórka hala Pogoń
godz. 16.15:
Margraf, Słodki, Adamczyk, Jankowski, Janoszka, Kruk, Mika, Olszowski, Rudkowski, Sękowski, Siedleczko, Stach, Stanik, Warcaba, Wiktor, Woźniak,
3 : 6
bramki:
1 : 4 Szymek Rudkowski
2 ; 5 Kacper Siedlaczka
3 : 6 Mateusz Kruk
bardzo przyzwoita gra chłopków, trochę więcej szczęścia i umiejętności a starzelibyśmy więcej bramek

godz 17.15
Kupka, Zyguła, Białas, Gubała, Gwóźdż, Krakowiak, Krawiec, Maciak, Małecki, Majerski, Mieczkowski, Sadkowski, Witek,
7 : 11
bramki
1 : 1 Mały
2 ; 7 Hamsik
3 ; 7 Hamsik
4 ; 9 Costa
5 : 9 Milik
6 : 9 samobójcza
7 : 11 ?
przeszliśmy na mała hale i ciężko było rozgrywać piłkę, na parkiecie dominowała walka a ze przeciwnik był silniejszy fizycznie to mieliśmy duży problem z rozegraniem piłki, do tego dochodzi u nas niepotrzebny stres, który nie pomaga, chłopki uśmiechu na twarzy przecież piłka nożna to sama przyjemność, po co się stresować

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij